+420 777 296 703 info@inline-akademie.cz

Již podruhé v čase zimní přípravy 2015/2016 členové našeho in-line speed týmu absolvovali společně s členy oddílů Bruslárna.cz a In-line Veselí soustředění pro děti i dospělé.

Vše se odehrávalo o víkendu 13.-14.2.2016 ve sportovní hale v Adamově. Opět byl připraven program v podobě bruslení, kondičního cvičení ale i několik oddychových akcí. V sobotu po příjezdu všech účastníků byly rozlosovány týmy pro venkovní hru, kde si opět všichni přešli několik míst v Adamově, pokecali s místními obyvateli, vyzkoušeli svůj odhad jednotlivých veličin a prověřili i své mozkové závity.

Po vyhodnocení byl již čas převléct se do sportovního a obsadit na několik hodin tělocvičnu. Po náročném tréninku všem pořádně vyhládlo, vrhli jsme se na večeři. Aby jsme toho neměli málo, oslavili jsme narozeniny dvou účastníků „zájezdu“ a několik nevyčerpaných jedinců ještě zvládlo večerní „diskotéku“. Po večerce nastal klid a ticho (aspoň já jsem nic neslyšela 🙂 ) a všichni čerpali síly na nedělní část soustředění.

V neděli po snídaní opět hned do tělocvičně a pořádně makat! Pausa na oběd a opět zpět, tentokrát na „nácvik“ závodů nejen pro účastníky halového mistrovství v Nymburce. Krátka přestávka se hodila všem na svačinu a na přípravu pro poslední část tréninku, která již proběhla bez bruslí s kondičním trenérem Romanem Gemrotem. Ten dal všem na závěr pěkně do těla a nezůstalo nic jiné, než se pobalit a vyrazit směr „domů“.

Celá fotogalerie ZDE.

Jana O.

⇐ ZPĚT na Aktuality

[shareaholic app=“share_buttons“ id=“20640189″]