+420 777 296 703 info@inline-akademie.cz

Syn chodí na příměstské tábory již 4 roky. Základy bruslení jako i lezení se naučil velmi rychle. Již po prvním týdnu výuky s lektory bylo vidět obrovský pokrok, snahu ale i motivaci, kterou jste mu dodávali.
Je vidět, že to co děláte, děláte tak, jako by to bylo pro vaše vlastní děti, s nasazením, elánem a vždy s úsměvem.
Výborná informovanost lektorů i ohledně potravinové alergie. Syn si nosil své obědy a svačiny, personál vždy dohlídl na to, aby měl syn svojí stravu, co v jiném táboře nebrali vážně.
Ještě jednou děkujeme.

Jarka B. (příměstské in-line a lezecké tábory)

Přestože byla dcera nejmladší, byla nadšená, na každý den se těšila a v sobotu ráno se dožadovala pokračování. Přátelské prostředí, příjemní a usměvaví instruktoři, bylo to zkrátka moc fajn.

Hana N. (příměstský in-line tábor)

Moc děkujeme i letos za parádní týden na letním in-line táboře, děcka udělaly díky Vám obrovský pokrok a my se ségrou vážně uvažujeme o tom, že se k Vám na stará kolena zapíšeme taky 🙂

Alena K. (příměstský in-line tábor)

Už dnes je jasné, že Váš lezecký tábor byl pro vnučku ta nejlepší volba a jednoznačně nejlepší prázdninový zážitek. Děkuji Vám všem za nasazení s jakým se dětem věnujete a za všechno co jste je naučili. Už teď se Nina i já těšíme na příští rok a setkání s Vámi.

Věra K. (příměstský lezecký tábor)

Rád bych Vám poděkoval za kurzy in-line bruslení, které naše děti u Vás absolvovaly. Byly spokojené (ony i rodiče) a hodně věcí se u Vás naučily. Rádi se na Vás obrátíme i v příštím školním roce.

Richard J. (kurz in-line bruslení pro ZŠ)

Nám antitalentům dal zájezd do Vídně samé pozitiva – už máme všechny přehozená kolečka, vyčištěná ložiska, prohlubujeme techniku brzdění pluhem a brzičkou, fixujeme základní postoj při přejíždění překážek.

Jana F. (in-line zájezd do Vídně)

Já jsem cvičila s mými dětmi u nás v garáži a vím jaká je to dřina, aby se aspoň udržely na bruslích. Kamarádka když zjistila, že to dělám, říkala, že loni měla syna ve vaši škole a já jsem vás okamžitě kontaktovala. Za 4 lekce jste udělali s dětmi velký kus práce. Moc děkuji!

Natalia Ch. (dětský kurz in-line bruslení)

Děkuji ji Vám za krásný zážitek u dětí, který si odnáší s tábora.

Ladislav P. (pobytový sportovní tábor)

Ráda bych poděkovala za bezva tábor, který si holky moc užily, přijely moc spokojené. Moc se mi líbilo každodenní zpravodajství i množství fotek, opravdu vše na jedničku.

Katka G. (pobytový sportovní tábor)

Děkujeme za bezvadná odpoledne v květnu, paní trenérka byla nejlepší!

Simona A. (kurz in-line bruslení pro dospělé)

Monika u Vás bruslí ráda, myslím, že ji to chytlo a hrdě mi večer ukazuje všechny nové odřeniny 🙂

Alicja L. (dětský kurz in-line bruslení)

Chtěl bych poděkovat Vám i slečně Lence za skvělou lekci. Teď mám co procvičovat a tak za čas se určitě zase na Vás obrátím.

Vratislav (individuální kurz)