+420 777 296 703 info@inline-akademie.cz

V čase letních prázdnin jsme si vyhradili poslední týden na soustředění nedaleko Nového Města na Moravě. 

Hned v neděli nastalo rozdělení všech dětí do týmu a začalo ostré sbíraní bodů je „Sportmetrů“. Sponzoři z různých oblastí se dočkali prezentace jednotlivých týmů a vybrali si, koho na další den podpoří.

V pondělí se děti neměly čas ani nudit. Den začal rozcvičkou. Po snídaní jsme vyrazili na kola, menší děti ujely trasu kolem 6km, ti nejzdatnější si naložili 22km. Po vydatném obědu se konal benefiční běh pro dobrou věc „Na vrchol“. K vidění byly neuvěřitelné výkony a ti nejlepší běžci zvládli 8 výstupu (kopec Harusák, převýšení 110m) v ohromném tempu. Konec dne byl zakončen tréninkem na in-line oválu ve Vysočina aréně se sportovním týmem ze Žďáru. Co přinese další den? 

V úterý měly děti o něco volnější den, aby stihli zregenerovat po náročných trénincích a připravit se na druhou polovinu týdne. Hned po budíku se vyběhlo na rozcvičku, některé děti dostali za „odměnu“ jednu délku navíc 🙂 Pak nastala chvíle balení a vyrazili jsme na stezku do Žďáru nad Sázavou, kde jsme nabruslili 4-8km, dle zkušenosti a schopností dětí. Stavili jsme se v nedaleké restauraci na oběd a opět se vrátili na místo u vodní nádrže Pilská, kde jsme prvotně plánovali koupání, avšak kvalita vody nám to nedovolila. Zvolili jsme náhradní program – minigolf, kteří si někteří odzkoušeli poprvé v životě. Po návratu na roubenku si většina dětí nenechala ujít možnost koupání v přírodním bazénku za domem a slibované máchání ve vodě bylo pro dnešek nakonec splněno. 

Středa se nesla v duchu dopingu ve sportu. Po ranní rozcvičce proběhla náhodná dopingová kontrola pro vybrané účastníky a zbytek dne byl laděn směrem k noční hře. 

Ve čtvrtek se dospávalo noční řádění v lese a nahánění dopingových překupníků. Dopoledne měly děti běžecký trénink s Tomášem, trenérem Sportisimo hvězd. Od oběda byl „DEN NAOPAK“, kdy se vyměnily role dětí a trenérů, který se dětem úplně nevydařil a skončil dříve než bylo v plánu. Odpolední trénink opět s Tomášem dal dětem trochu zabrat a večer už probíhal v poklidnějším duchu, kdy proběhlo vyhlášení celotýdenního programu a grilování.

Pátek? Balení a odjezd dětí domů …  

Nebyly nalezeny žádné obrázky