+420 777 296 703 info@inline-akademie.cz

PŘÍMĚSTSKÉ

TÁBORY 2024

příměstské in-line tábory

V červenci a srpnu 2024 jsme pro vás připravili několik termínů dětských příměstských táborů rozdělených dle věku dětí.

Příměstské tábory jsou určeny pro děti od 7 do 15 let. Je připraven pestrý program plný sportovního vyžití. Místo konání BRUSLAŘSKÝCH TÁBORŮ je v lokalitě in-line oválu v Komárově, zázemí v areálu lezecké stěny KOMEC. V případě špatného počasí je připraven náhradní program. Všechny informace a povinnosti pro letní tábor naleznete v “Táborovém řádu“.

CO JE ZAHRNUTO V CENĚ?

  • výuka in-line bruslení / lezení / sportovní aktivity pod vedením zkušených instruktorů každý den od 7:30 do 16:30 hod.
  • pronájem sportovišť, vstupy v rámci doprovodního programu, táborové odměny, sportovní pomůcky (nezahrnuje in-line bruslařské vybavení!)
  • zapůjčení všech pomůcek pro lezení (sedák, lezečky atd.)
  • v případě vhodného počasí návštěva Biotopu, zábavního parku, minigolfu a  další doprovodní aktivity
  • celodenní in-line výlet na Donauinsel do Vídně nebo do in-line parku v Ostravě (pouze in-line tábor pro starší děti, předpokládaný návrat do Brna ve 20:00, v případě příznivého počasí)
  • strava v rozsahu 2x svačina a oběd + pitný režim po celý den
  • na konci turnusu předvedení nabytých zkušeností nebo sportovní soutěž
  • fotodokumentace

SLEVA za včasné přihlášení do 15.2.2024

ve výši 200,- Kč / dítě.

Použijte v přihlášce slevový kód „tabor-2024“ !

Termíny pro rok 2024:

Přihláška pro NÁHRADNÍKA:

Co o nás říkají účastníci?

hodnocení táborů

Přestože byla dcera nejmladší, byla nadšená, na každý den se těšila a v sobotu ráno se dožadovala pokračování. Přátelské prostředí, příjemní a usměvaví instruktoři, bylo to zkrátka moc fajn.

Hana N.

Moc děkujeme i letos za parádní týden na letním in-line táboře, děcka udělaly díky Vám obrovský pokrok a my se ségrou vážně uvažujeme o tom, že se k Vám na stará kolena zapíšeme taky.

Alena K.

Už dnes je jasné, že Váš lezecký tábor byl pro vnučku ta nejlepší volba a jednoznačně nejlepší prázdninový zážitek. Děkuji Vám všem za nasazení s jakým se dětem věnujete a za všechno co jste je naučili. Už teď se Nina i já těšíme na příští rok a setkání s Vámi.

Věra K.